schody nozycowe

Jakie schody na strych wybrać?

Profesjonalni producenci, którzy sprzedają składane schody strychowe, dają swoim klientom do wyboru wiele możliwości. Najbardziej popularne są modele wykonane w całości z drewna, ponieważ wyglądają bardzo przytulnie i przypominają tradycyjną drabinę. Można też zakupić modele wykonane ze stali lub takie, które posiadają tylko metalową drabinkę, a właz na poddasze jest drewniany. Schody metalowe można składać, zsuwać i chować.

Składane schody na strych dostarczane są do klienta w jednym opakowaniu. Zostały stworzone tak, by jak najbardziej ułatwić montaż. W większości przypadków wystarczy je włożyć w odpowiednie miejsce. Zazwyczaj nie wymagają zatrudnienia fachowca, bo z montażem poradzi sobie każda dorosła osoba. W zestawie znajduje się komplet akcesoriów niezbędnych do montażu oraz drążek, dzięki któremu będziemy mogli otwierać i zamykać właz na poddasze, chyba że wybierzemy najnowocześniejszy model, czyli schody na poddasze automatyczne, które posiadają specjalny pilot do zdalnego otwierania i zamykania.

Wybierając konkretny model schodów, nie zapominaj zwrócić uwagi na właz na poddasze. Nowocześni producenci proponują różne modele, które pasują do każdego, nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Właz można okleić ozdobną okleiną, by współgrał z otoczeniem lub wręcz odwrotnie – bardzo się wyróżniał. Wszystko zależy od naszego gustu, koncepcji i fantazji

źródło:schody.velset.pl

Categories: Schody na poddasze, Schody na strych, Włazy na poddasze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *