schody nozycowe

Jakość i gwarancja schodów i drabin

Jakość i gwarancja idą ze sobą w parze ponieważ dzięki temu widać czy dany produkt nadaje się do dłuższego użytkowania czy też trzeba go zareklamować. Klient sam się o tym przekonuje kiedy używa go i to jak najczęściej. Ważne jest aby mieć gwarancję ewentualnego oddania i otrzymania pieniędzy lub nowego towaru. Dotyczy to również wszelkich produktów wyposażenia wnętrz które są kupowane w różnych miejscach, czasem za granicą. Mogą to być drobne towary jak na przykład drabiny na strych a mimo to gwarancja obowiązuje i to na kilka lat.

Jakość to określenie również tego z jakich materiałów są schody składane wykonane ponieważ to daje informację czy będą służyły na dłużej czy na krótko. Im lepszej jakości i trwalsze tym można się dłużej nimi cieszyć. Dodatkowo znaczenie jest takie, że są to produkty budowlane które montowane są na stałe. Są to schody i poręcze na schody które w razie wymiany, muszą być wymontowane, a nawet zniszczone na rzecz nowych. Jest to bardzo trudne pod względem budowlanym dlatego inspekcja techniczna musi wyrazić na to zgodę.

W razie potrzeby wystarczy tylko skontaktować się z firmą która wykonywała roboty budowlane i dowiedzieć się jakich zmian wymagają nowe remonty. Można również sprawdzi jakość schodów i jeśli nie spełniają warunków technicznych zareklamować je. Do czternastu dni jest to możliwe i duża szansa na to że klient odzyska pieniądze, które może przeznaczyć na nowe schody czy drabiny. Wszelkie uszkodzenia nie mogą być z winy klienta, tylko muszą być typowo techniczne.

źródło: http://schody.velset.pl/

Categories: Schody na poddasze, Schody na strych, Schody nożycowe, Włazy na poddasze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *