schody nozycowe

Metalowe schody na poddasze

Schody prowadzące na strych mogą zarówno przypominać każde inne, jak i zupełnie różnić się od tych tradycyjnych. Inaczej bowiem prezentują się schody składające się zbiegów zamkniętych pomiędzy balustradą, a ścianą, a jeszcze inaczej schody wysuwane na strych będące segmentami stanowiącymi rozkładaną drabinkę. W przypadku bardziej tradycyjnych możemy mówić o prawdziwym „kłopocie” bogactwa, ale najczęściej mówimy tutaj albo o jednym biegu prostym, lub skrętnym.

Mogą to być schody metalowe na strych, ale istotne jest aby był to materiał wykonany estetycznie, a przy tym na tyle wygodnie, by nie nastręczał problemów podczas poruszania się, a więc na uwagę zasługuje tu fakt stopni o antypoślizgowej powierzchni. Mówimy tutaj o stali nierdzewnej, zdolnej do pokrycia jej dowolną farbą, a sam materiał jest kryty proszkowo. Schody takie bardzo dobrze prezentują się w zestawieniu z elementami drewnianymi i innymi, by wspomnieć choćby o ceramice i innych posadzkach.

Przede wszystkim jednak schody takie wykonywane są z metalu. Zaglądając na stronę schody.velset.pl możemy zapoznać się z ofertą przedstawiającą schody z metalową drabinką, gdzie w wyposażeniu znajduje się też skrzynia, będącą niezbędnym dodatkiem każdych schodów segmentowych. W skrzyni takiej montowanej w stropie mają bowiem znaleźć się wszystkie zsunięte elementy całej drabinki.

Categories: Schody na poddasze, Schody na strych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *