schody nozycowe

Profesjonalne urządzenia Twoich wnętrz

Małe domy mieszkania nie są proste do urządzenia. Na niewielkiej powierzchni trzeba zmieścić wszystko, co potrzebne jest do codziennej egzystencji, nierzadko całej rodzinie. Są jednak pewne sposoby na to, żeby małe wnętrza zyskały więcej przestrzeni i wszystko udało się sprytnie poukładać. Małe pomieszczenia nie muszą wyglądać jak graciarnia i irytować nieustawnością.

Salon warto połączyć z aneksem kuchennym, by dodatkowa ściana nie zabierała powierzchni użytkowej. Zamiast szaf i komódek warto korzystać z systemów przechowywania o dużej powierzchni i wielu rodzajach szuflad i organizerów, by ograniczyć miejsce zajmowane przez meble i bibeloty. Rzeczy rzadko używane warto popakować w opisane pudełka. O wiele praktyczniejsze będą nie zajmujące w ogóle miejsca wysuwane schody na strych, włazy na strych i poddasze mogą być w ogóle niezauważalne, nie pomniejszając optycznie pomieszczeń.

Bardzo wygodne są rozkładane stoły, których rozmiar na czas pomiędzy posiłkami może zostać zredukowany. W pokojach dziecięcych zastosować można piętrowe łóżko, którego „parter” może być biurkiem, a w schodach ukryte mogą być szuflady. Do przechowywania zabawek doskonale nadadzą się kosze. Książki poustawiane na półkach zamiast regałów pozwolą uzyskać kolejny kawałek podłogi. To tylko kilka przykładów na to, że teoretycznie małe mieszkanie czy dom może okazać się całkiem przestronne, jeśli zastosujemy sprytne rozwiązania.

Więcej na schody.velset.pl

Categories: Schody na strych, Włazy na poddasze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *